BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 4561387
nr 456 1387
Ljusstake
Lalique, höjd: 17 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 mars 2007
kl 17:24:09